Otázky a odpovědi

k doručení výsledků COVID-19

 

Jak zobrazit výsledek testu?

V emailu Vám přijde odkaz ke stažení výsledků. Kliknete na něj a zadáte heslo, které jste obdrželi v SMS.

Přišel mi pouze email.

Na email Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. zašlete jméno, příjmení, datum narození a telefonní číslo testovaného pacienta.

Přišla mi pouze SMS s heslem.

Na email Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. zašlete jméno, příjmení, datum narození a telefonní číslo testovaného pacienta.

Potřebuji výsledek testu stáhnout znovu

Na e-mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. zašlete jméno, příjmení, datum narození a telefonní číslo testovaného pacienta. Dále kdy a kde byl test proveden. Vygenerujeme Vám nový odkaz a SMS s heslem ke stažení.

Nefunguje heslo.

Výsledky stahujete na mobilu, jehož prohlížeč nepodporuje stahování výsledků. Zkuste si výsledek stáhnout na počítači. V případě potíží nás kontaktujte e-mailem na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Výsledky se nenačtou.

Pokud výsledky stahujete na firemní síti nebo služebním počítači, je možné, že na něm správce zakázal stahování souborů. Výsledek stáhnete přes mobilní data nebo na domácím připojení k internetu. V případě potíží nás kontaktujte e-mailem na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Přišlo víc výsledků.

Každý výsledek má svůj unikátní odkaz a heslo. Otevírat odkazy a zadávat hesla je potřeba tak, jak přišly po sobě.

Potřebuji fakturu

Na e-mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. zašlete požadavek o vystavení faktury. Uveďte jméno, příjmení, datum narození, kdy a kde byl test proveden.

Klientské centrum

Veškeré dotazy Vám rádi zodpovíme v pracovní době od 7:00 do 16:00 hodin na tel. čísle 270 005 895 nebo e-mailové adrese Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

 

Joomla templates by a4joomla